https://www.izmitkurye.org

TUZLA BÖLGESİ

İstanbul bölgesinde bir ilçe olan Tuzla bölgesi çok geniş bir alana sahip toprakları mevcuttur. İstanbul İzmit sınırlarında yakın bulunan bölge E-5 Çevre yolundan sahile kadar inen bölge ile Tem Otobanının üst kısımlarında kadar devam etmektedir. Bu bölgede Organize deri sanayi ve bir çok sanayi siteleri mevcuttur. Bu taraftan Kurtköy, Şekerpınar, Orhanlı bölgelerine yakın bulunmaktadır.

TUZLA MOTORLU KURYE

Çalışmalarımız içinde birçok sistem bulunmakatdır. Bunlardan en önemlileri, Tuzla Uçak Kargo hizmeti, Tuzla motorlu kurye hizmeti, Tuzla araçlı kurye hizmeti sayılmaktadır. Bunun yanında ise, diğer ilçe ve semtlerine moto kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Bunlar şöyle sıralanmakakdır.

Tuzla Akfırat Kurye, Tuzla Anadolu Kurye, Tuzla Aydınlı Kurye, Tuzla Aydıntepe Kurye, Tuzla Cami Mahallesi Kurye, Tuzla Deri Organize Sanayi Kurye, Tuzla Evliya Çelebi Mahallesi Kurye, Tuzla Fatih Mahallesi Kurye, Tuzla İçmeler Kurye, Tuzla İstasyon Mahallesi Kurye, Tuzla Tersaneler Kurye, Tuzla Mescit Mahallesi Kurye, Tuzla Mimarsinan Mahallesi Kurye, Tuzla Orhanlı Kurye, Tuzla Orta Mahalle Kurye, Tuzla Postahane Mahallesi Kurye, Tuzla Şifa Mahallesi Kurye, Tuzla Tepeören Kurye, Tuzla Yayla Mahallesi Kurye, Tuzla Acil Kurye dir.

İZMİT KURYE, https://www.izmitkurye.org

İZMİT KURYE, https://www.izmitkurye.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir